Jak to działa

Zlecenie pracy

Przede wszystkim potrzebny jest kontakt z Nami i umówienie spotkania. Kontakt może być każdy możliwy. Można zadzwonić pod podany numer na stronie Kontakt, można odwiedzić Nas osobiście w warsztacie, można wysłać do Nas E-maila Można również wysłać do Nas skan własnego projektu z wymiarami, wybranymi materiałami, sugestiami. Często pozwala to na dokonanie wstępnej wyceny.

Najlepszym i najpewniejszym sposobem jest spotkanie osobiste.

Podczas spotkania ustalamy co mamy wykonać, tworzymy wspólnie wstępny projekt mebli, zbieramy informacje o potrzebach, wymaganiach, oraz dokonujemy stosownych pomiarów pomieszczenia, w którym mają stanąć meble

Pomiar i wycena na terenie Białegostoku i najbliższych okolic zawsze są bezpłatne!!!

Następnym krokiem jest wycena. Posiadająć wiedzę o wymiarach, materiałach oraz sposobie wykończenia mebli, możemy ostatecznie wycenić naszą pracę.

Posiadając powyższe przedstawiamy wszystko Tobie i oczekujemy na decyzję. W razie jakichkolwiek pytań bądź zmian w projekcie, jest to najlepszy moment, żeby jeszcze co nie co zmienić, poprawić.


Po zaakceptowaniu projektu

Zaberamy się do pracy :)

W zależności od tego, co robimy, jak duże jest zlecenie, jakich materiałów wymaga, czas produkcji trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni. O wszystkich terminach, postępach w pracy, ewentualnych zmianach lub propozycjach zawsze informujemy na bieżąco. Zawsze też można zadzwonić, podpytać lub odwiedzić Nas w warsztacie.